HAKKıNDA

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

N/55/100 serisi zımba satın alma notları

Bunların arasında "n/55/100 serisi zımba" belirli bir zımba modelidir.


N/55/100 serisi zımba için seçim tavsiyesi

N/55/100 serisi zımba yaygın olarak kullanılan bir ofis kaynağıdır ve kırtasiye tedarikçileri ve süpermarketlerde mevcuttur.


Entegre çekim çivi ürünleri prensibi

Entegre çekim çivi ürünleri bağlantı şekillendirme teknolojisi, kalıp teknolojisi ile plakalarla (metal plakalar gibi) bağlantı noktalarını ekstrüde etmek için damgalama ve perçinleme prensibini kullanan fiziksel bir bağlantı teknolojisidir.


Entegre çekim çivi dövülebilir

Entegre çekim tırnakları genellikle dişli halkalar veya plastik konumlandırma halkaları ile entegre çekim tırnaklarından oluşur. Çivileme manuel yapıdan daha iyi, daha ekonomik ve daha uygundur.


Entegre çekim çivi ürünleri açıklaması

Entegre çekim çivi ürünleri, boş mermileri ateşleyerek üretilen barut gazı kullanılarak binalara sürülen tırnaklardır. Genellikle bir çivi artı dişli halka veya plastik bir konumlandırma yakasından oluşur.


Neden kaliteli harmanlanmış alçıpan vidaları iyi sıkma etkisine sahiptir

Farklı tırnaklar farklı kullanımlara sahiptir ve farklı tırnakların etkileri ve ortamları da farklıdır. Şimdi, editör size iyi bir sabitleme etkisi olan bir çivi tanıtacak, yani kaliteli harmanlanmış alçıpan vidaları. Kaliteli harmanlanmış alçıpan vidaların sıkma etkisi neden daha iyi?


Colcolalçıpan vidalar ürünleri nasıl seçilir

Modern ev diy bir trend haline geldi. Birçok ev sahibi zemini değiştirir ve duvarı kendi başlarına boyar. Bazı malzemelerin satın alınması için, herkesin zemin çivilerinin satın alınması gibi kendi deneyimleri ve fikirleri vardır. Çeşitli yönlere dikkat etmeliyiz, aşağıdaki ve harmanlanmış alçıpan vida ürünleri üreticilerine bir göz atalım.


Kalite harmanlanmış alçıpan vidalar yaygın olarak kullanılır

Kalite harmanlanmış alçıpan vidaları her zaman yüksek bir pazar payına sahiptir, neden kalite harmanlanmış alçıpan vidaları böyle güçlü bir baskın konuma sahiptir ve diğer tırnaklara kıyasla hangi avantajlara sahiptir?


daha fazla göster