HAKKıNDA

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Kalite harmanlanmış alçıpan vidalar yaygın olarak kullanılır

Kalite harmanlanmış alçıpan vidaları her zaman yüksek bir pazar payına sahiptir, neden kalite harmanlanmış alçıpan vidaları böyle güçlü bir baskın konuma sahiptir ve diğer tırnaklara kıyasla hangi avantajlara sahiptir?


En iyi harmanlanmış alçıpan vidaları için seçim kriterleri

Kafa yuvarlak olmalıdır (bu da tüm yuvarlak başlı vidalar için ortak standarttır), üretim süreci sorunları nedeniyle, birçok üretici tarafından üretilen en iyi harmanlanmış alçıpan vidalarının kafaları çok yuvarlak olmayabilir ve bazıları biraz kare bile olabilir. Sorun, vidalandıktan sonra alçıpan ile tamamen eşleştirilememesi. Merkezi bir noktanın etrafında eşmerkezli ve döner mi? Bu iyi anlaşılmalı.


Kanatlı iyi fiyat ve kaliteli kendinden delme vidaları fırçalanmış şekillendirme

Kanatlı geleneksel iyi fiyat ve kaliteli kendinden delme vidaları, kendileri tarafından vurulabilen vidalardır. Bu vida ile genel vida arasındaki fark, vidayı vidalarken uygun bir vida deliğinin önceden delinmesi gerektiğidir, bu vidanın bir vida deliğine ihtiyaç duymamasına ve vidalama sırasında kendi kendini vurmayı gerçekleştirebilmesine, böylece kurulum tasarrufu sağlar. Adımlar ve zaman. Bu vidanın çizimini ve oluşumunu biliyor musunuz?


daha fazla göster