O NÁS

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

N/55/100 séria staples nákupné poznámky

Medzi nimi, "n/55/100 séria staples" je špecifický model staples.

2023-05-19 vidieť viac

Staples série n/55/100 sú široko používaným kancelárskym zásobníkom a sú k dispozícii u dodávateľov kancelárskych výrobkov a supermarketov.

2023-05-10 vidieť viac

Princíp integrovaného shooting nails produkty

Integrovaný shooting nails produkty spojenie tvarovanie technológia je fyzikálne pripojenie technológia, ktorá využíva princíp razenie a nitovanie vytlačiť spojovacie body medzi doskami s plastickou deformáciou (ako sú kovové dosky) pomocou die technológie.

2022-07-08 vidieť viac

Môže integrované strelecké nechty byť kladený

Integrované strelecké nechty sa zvyčajne skladajú z integrovaných streleckých klincov s zubnými krúžkami alebo plastových polohovacích krúžkov. Klinovanie je lepšie, úspornejšie a pohodlnejšie ako ručná konštrukcia.

2022-07-06 vidieť viac

Integrované produkty shooting nails sú nechty, ktoré sú poháňané do budov použitím pušného prachu plyn generovaný vypaľovaním prázdnych guľôčok. Zvyčajne sa skladá z klinca plus zubný prsteň alebo plastové polohovanie golier.

2022-07-04 vidieť viac

Prečo kvalitné collated sadrokartónové dosky skrutky majú dobrý uťahovací účinok

Rôzne nechty majú rôzne použitie a účinky a prostredie rôznych nechtov sú tiež odlišné. Teraz, editor vám predstaví klinec, ktorý má dobrý upevňovací účinok, to znamená, kvalita collated sadrokartónové dosky skrutky. Prečo je uťahovací účinok kvalitných skrutiek sadrokartónové dosky lepšie?

2022-07-01 vidieť viac

Ako si vybrať collated sadrokartónové dosky skrutky produkty

2022-06-29 vidieť viac

Kvalitné collated sadrokartónové dosky skrutky sú široko používané

Kvalitné collated sadrokartónové dosky skrutky mali vždy vysoký podiel na trhu, prečo kvalitné collated sadrokartónové dosky skrutky majú takú silnú dominantnú pozíciu, a aké výhody má v porovnaní s inými nechty?

2022-06-27 vidieť viac

vidieť viac