O NÁS

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Niekoľko výhod 92 séria staples

92 séria staples sú obojstranné upevňovacie prvky, zvyčajne kovové, používané na spojenie alebo viazanie materiálov dohromady.

2022-09-20 vidieť viac

Zavedenie ekologickej dosky nechty

Ekologický doska nechty sa vzťahuje na špicaté, tvrdý kov (zvyčajne oceľ) používa na držanie vecí, ako je drevo. Kladivo nechty ekologické dosky nechty do položky, a v poslednej dobe tam sú aj elektrické nechtové pištole a plynové nechtové pištole.

2022-10-31 vidieť viac

Ako si vybrať 92 séria staples

92 séria staples sú bežne používané viazanie spotrebných materiálov v každodennom živote a kancelárskej práci. Hoci 92 séria staples sú malé v cene, existuje mnoho typov 92 séria staples, takže je potrebné starostlivo vybrať. Takže ako si vybrať 92 séria staples?

2022-09-26 vidieť viac

Nákup troch prvkov integrovaných streleckých klincov

Hlava by mala byť okrúhla (to je tiež spoločný štandard pre všetky guľaté skrutky hlavy), kvôli problémom výrobného procesu, hlava integrovaných streleckých nechtov produkovaných mnohými výrobcami nemusí byť veľmi okrúhle a niektoré môžu byť dokonca mierne štvorcové.

2022-08-09 vidieť viac

Niektoré cool fakty o 92 séria staples

Pokiaľ ide o 92 sériové staples, každý je s ňou oboznámený. Čo viete o 92 séria staples?

2022-10-08 vidieť viac

Selekčné kritériá pre ekologické dosky nechty

Hlava by mala byť okrúhla (to je tiež spoločný štandard pre všetky guľaté skrutky hlavy), kvôli problémom výrobného procesu, hlava ekologickej dosky nechty produkované mnohými výrobcami nemusí byť veľmi okrúhle, a niektoré môžu byť dokonca mierne štvorcové.

2022-10-25 vidieť viac

Tieto úlohy hex príruby vlastné vŕtanie skrutky výrobkov

Hex príruby vlastné vŕtanie skrutky výrobky sú väčšinou používané pre spojenie medzi tenké kovové listy. Jeho závitom je obyčajný závit s oblúkovým trojuholníkovým úsekom a povrchom závitu má tiež vysokú tvrdosť.

2022-08-05 vidieť viac

Ako používať ekologické dosky nechty

Ekologický doskový klinec sa zvyčajne skladá z dvoch častí, a to z plastových hákov a oceľových nechtov, oceľové nechty sa používajú na prerazenie steny a plastové háčiky sa používajú na zavesenie predmetov.

2022-10-14 vidieť viac

vidieť viac