O FIRMIE 

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Notatki dotyczące zakupu zszywków serii N/55/100

Wśród nich „ N/55/100 Series Staples ”to specyficzny model zszywek.

2023-05-19 Zobacz więcej

Porady dotyczące wyboru zszyw serii N/55/100

Zszywy z serii N/55/100 są szeroko stosowanymi artykułami biurowymi i są dostępne u dostawców artykułów papierniczych i supermarketów.

2023-05-10 Zobacz więcej

Zasada zintegrowanych produktów Shooting Nails

Technologia formowania połączeń produktów zintegrowanych Shooting Nails to technologia fizycznego połączenia, która wykorzystuje zasadę tłoczenia i nitowania do wytłaczania punktów łączących między płytami z odkształceniem plastycznym (takimi jak metalowe płytki) za pomocą technologii matrycy.

2022-07-08 Zobacz więcej

Czy można wbić zintegrowane gwoździe do strzelania

Zintegrowane gwoździe do strzelania zazwyczaj składają się ze zintegrowanych gwoździ do strzelania z zębatymi pierścieniami lub plastikowymi pierścieniami pozycjonowymi. Gwoszenie jest lepsze, bardziej ekonomiczne i wygodniejsze niż konstrukcja ręczna.

2022-07-06 Zobacz więcej

Zintegrowane wyjaśnienie produktów Shooting Nails

Zintegrowane produkty Shooting Nails to gwoździe wbijane w budynki za pomocą prochu generowanego przez wystrzeliwanie pustych k ul. Zwykle składa się z gwoździa plus zębatego pierścienia lub plastikowego kołnierza pozycjonującego.

2022-07-04 Zobacz więcej

Dlaczego wysokiej jakości śruby z płyt gipsowo-kartonowych mają dobry efekt dokręcania

Różne paznokcie mają różne zastosowania, a efekty i środowiska różnych paznokci są również różne. Teraz redaktor przedstawi Ci gwóźdź, który ma dobry efekt mocowania, czyli wysokiej jakości śruby z płyt gipsowo-kartonowych. Dlaczego efekt dokręcania wysokiej jakości śrub z płyt gipsowo-kartonowych jest lepszy?

2022-07-01 Zobacz więcej

Jak wybrać produkty Collated Drywall Screws

Nowoczesne domowe majsterkowanie stało się trendem. Wielu właścicieli domów zmienia podłogę i maluje ścianę samodzielnie. W przypadku zakupu niektórych materiałów każdy ma również własne doświadczenia i opinie, takie jak zakup gwoździ podłogowych. Musimy zwrócić uwagę na kilka aspektów, przyjrzyjmy się następującym producentom produktów i Collated Drywall Screws.

2022-06-29 Zobacz więcej

Wysokiej jakości śruby z płyt gipsowo-kartonowych są szeroko stosowane

Wysokiej jakości śruby do płyt gipsowo-kartonowych zawsze miały duży udział w rynku, dlaczego jakościowe śruby do ścian gipsowo-kartonowych mają tak silną pozycję dominującą i jakie ma zalety w porównaniu z innymi gwoździami?

2022-06-27 Zobacz więcej

Zobacz więcej