PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Kvalitātes collated drywall skrūves tiek plaši izmantoti

Kvalitātes collated drywall skrūves vienmēr ir bijusi augsta tirgus daļa, kāpēc kvalitātes collated drywall skrūves ir tik spēcīga dominējoša pozīcija, un kādas priekšrocības tas ir salīdzinājumā ar citiem nagiem?

2022-06-27 skatīt vairāk

Atlases kritēriji labākajiem collated drywall skrūves

Galva būtu apaļa (tas ir arī kopējais standarts visiem apaļajiem galvas skrūvēm), jo ražošanas procesa problēmas, no labākajiem apkopoti drywall skrūves, ko ražo daudzi ražotāji galvas var nebūt ļoti apaļi, un daži pat var būt nedaudz kvadrātveida. Problēma ir tāda, ka pēc ieskrūvēšanas to nevar pilnībā saskaņot ar ģipša plāksni. Vai tas ir koncentrēts un rotējas ap centrālo punktu? Tas būtu labi saprotams.

2022-06-23 skatīt vairāk

Laba cena un kvalitāte pašurbšanas skrūves ar spārniem brushed veidojot

Tā saucamie labas cenas un kvalitātes pašurbšanas skrūves ar spārniem ir skrūves, ko var pieskarties paši. Atšķirība starp šo skrūvi un vispārējo skrūvi ir tāda, ka skrūves skrūves skrūves skrūves skrūve ir jānojaukta iepriekš, bet šai skrūvei nav vajadzīga skrūves caurums, un var realizēt self-tapping, kamēr ieskrūvēt, tādējādi ievērojami ietaupīt uzstādīšanu. Soļi un laiks. Tātad vai jūs zināt zīmējumu un veidošanu šo skrūvi?

2022-06-21 skatīt vairāk

skatīt vairāk