PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Quality collated drywall screws are widely used

Quality collated drywall screws have always had a high market share, why does quality collated drywall screws have such a strong dominant position, and what advantages does it have compared to other nails?

2022-06-27 zobrazit více

Selekční kritéria pro nejlepší kollované spp skrutky

Hlava by měla být kulatá (to je také společný standard pro všechny kulaté šrouby hlavy), kvůli problémům s výrobním procesem, hlavice nejlepších skrutiek sadrokartónové dosky vyráběných mnoha výrobci nemusí být velmi kulaté, a některé mohou být dokonce mírně čtvercové. Problém spočívá v tom, že po našroubování nemůže být zcela vyrovnán s sadovou deskou. Je koncentrický a otáčí se kolem centrálního bodu? To by mělo být dobře chápáno.

2022-06-23 zobrazit více

Dobrá cena a kvalita samo vŕtací skrutky s křídly vyčistili formování

Takzvané konvenční dobré ceny a kvalitní samo-vrtné šrouby s křídly jsou šrouby, které mohou být poklepány sami. Rozdíl mezi tímto šroubem a obecným šroubem spočívá v tom, že při šroubování šroubu musí být vhodný šroubový otvor předem vyděšen, zatímco tento šroub nepotřebuje otvor, a může realizovat self-tapping při zavíjení, a tak výrazně šetřit instalaci. Kroky a čas. Takže znáš kreslení a tvarování tohoto šroubu?

2022-06-21 zobrazit více

zobrazit více